Dáda Patrasová se stane babičkou Super.cz

Dáda Patrasová představila svoji krásnou těhotnou snachu. Podívejte se na ni!

Dagmar Patrasová (63) vzala poprvé do společnosti syna Felixe a jeho přítelkyni Kateřinu, díky nimž se stane za pár měsíců babičkou. I když ji radostná událost v rodině překvapila, reagovala na rozdíl od svého manžela celkem pozitivně. "No, počkat ještě mohli," řekl totiž Super.cz Felix Slováček.

Budoucí snacha hodnotí Dádu též kladně. "Zatím se nechová jako zlá tchyně. Neměla pro mě žádné nepostradatelné rady. Ale my se moc nevídáme. Přítel studuje v Oslu, já jsem z Moravy. Ani jsem si nestihla uvědomit, že jsem se dostala do tak známé rodiny. Vídáme se opravdu tak jednou do měsíce," řekla Super.cz budoucí matka Dádina vnuka. "Až se malý narodí, určitě na mámu přijdou babičkovské pudy," komentoval Felix Slováček mladší.

Kateřinu poznal na škole, kde studovala hru na varhany. Místo vážné hudby si ale Kateřina založila metalovou kapelu. Felix dokončuje studium hudby na univerzitě v Oslu.

"Už jsme viděli obrázek z ultrazvuku. Vnuk vypadá úžasně," rozplývala se Patrasová. Ta se konečně dostala ze svých zdravotních problémů a vypadá fantasticky. "Začala jsem jsem chodit po obchodech a nakupovat všechny ty dudlíky a dupačky. Moc se na miminko těším," dodala. "Skoro i já vypadám jako těhotná," poplácávala se po téměř neviditelném bříšku. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků