Simona Krainová přemýšlí o plastice. Víme čeho

Zatímco jiné modelky jsou ve 40 letech již v modelingovém důchodu, topmodelka Simona Krainová je stále na vrcholu a stále krásná žena. Proč tedy přemýšlí o plastice?
Simona u odborníka

Simona u odborníka

Myšlenka poradit se s odborníkem přišla při návštěvě estetické kliniky s výherkyní soutěže o proměnu, kterou sama Simona zaštiťuje. Pro radu si přišla na klinku YES VISAGE rovnou k Prim. MUDr. Ladislavu Viktorovi Nováčkovi, který je jako oční a okuloplastický chirurg uznávaným odborníkem nejen u nás, ale i v zahraničí.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Padající víčka?

Padající víčka?

Simona doprovodila paní Ivanu, která vyhrála soutěž o proměnu a u Prim. MUDr. Nováčka na klinice YES VISAGE absolvovala moderní úpravu víček, o kterou si v soutěži napsala. A o co že se jedná? "Padající víčka, povislá kůže, tukové výhřezy a váčky pod očima jsou častým problémem, který se s přibývajícím věkem dotýká mnoha lidí. Na klinikách YES VISAGE využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést úpravu víček ambulantně a v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění a s omezením viditelných jizev. Minimalizujeme pooperační bolestivost, otoky či podlitiny a zároveň díky individuálnímu přístupu výrazně zkracujeme dobu hojení. Navíc jako oční a okuloplastický chirurg se problematikou víček zabývám uceleně a veškeré korekce provádím s plným respektem k přirozené anatomii funkcí a fyziologii očních víček, oka a přídatných slzných orgánů,“ vysvětlil nám Prim. MUDr. Ladislav Viktor Nováček.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Nejpopulárnější omlazení

Nejpopulárnější omlazení

Pro dokonalost a jako bonus pro paní Ivanu MUDr. Monika Kavková lehce zmírnila nosoretní vrásku, tedy vrásku vedoucí kolem nosu ke koutkům úst a oživila konturu rtů jemnými výplněmi kyseliny hyaluronové. Zeptali jsme se MUDr. Kavkové, jaké jsou další populární omlazovací triky. "V současnosti nejpopulárnějším je YES Lifting, což je oživení povadlého obličeje a okamžitý lifting, který vyhladí vrásky a navrátí obličeji zpět pevné kontury. Nahrazuje chirurgický zákrok, ale provádí se bez něj. Vše je řešeno pouze vpichy speciální mikrokanylou v znecitlivění. YES Lifting má okamžitý efekt a dlouhodobý až trvalý účinek. Lze provést na celém obličeji nebo jen jeho jednotlivých částech," vysvětlila nám MUDr. Kavková.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Čas na plastiku pro Simonu

Čas na plastiku pro Simonu

Simonu výsledek paní Ivany nadchnul a úprava víček a váčků pod očima ji zaujala. Sama tak podstoupila vstupní konzultaci ohledně sebe samé. Bylo jí vysvětleno, že samotná korekce víček nemá jen význam estetický, ale i funkční. Při odstranění kožních přebytků a tukových váčků pod očima dochází k snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány. Korekcí víček lze odstranit také slzení očí či zhoršené vidění způsobující bolesti hlavy, náchylnost očí k únavě a ke spontánním otokům. "Stejně jako jiné ženy, ani já nejsem výjimka a vím, co jsou to pytle pod očima a unavené oči. Ale naštěstí mi Prim. MUDr. Nováček vysvětlil, že to není zatím nic vážného a na korekci víček mám dle jeho odhadů ještě minimálně 5 let čas," prozradila nám Simona.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Soutěž o proměnu

Soutěž o proměnu

Chcete i vy soutěžit o proměnu podle vašeho přání se Simonou Krainovou? Více informací na facebooku kliniky YES VISAGE.

Více informací
nyní na FACEBOOK.COM/YESVISAGE

Časová osa článků