Deana se oblékla skvěle, ale co ostatní? Super.cz

Neumějí číst, nebo to jsou ignoranti? Takhle děsivě se oblékli hosté pětasedmdesátin Juraje Jakubiska

28. května 2013 17:55

Když je na pozvánce na párty přesně uvedeno, jak se mají hosté obléct, je to pro mnohé zjednodušením. Nemusí tak dojít ke trapasům, že si někdo navlékne velkou večerní a další odrbané džíny.

Když jsme ale dorazili na pětasedmdesáté narozeniny Juraje Jakubiska, domnívali jsme se, že, stejně jako my, uměli i ostatní hosté číst anebo si nechali pozvánkou určený dress code aspoň přeložit.

Pokyn byl jasný - Creative Black Tie! To znamená, že tento outfit patří mezi striktní dress cody, ale dává prostor kreativitě. Proto jsou povoleny nápaditější smokingy, barevné vesty a košile se stojáčky. Od dam se očekává, že si obléknou dlouhou večerní nebo koktejlky. Místo toho nastalo módní peklo.

První dáma večera Deana Jakubisková si nechala ušít speciální róbu v černé a rudé od návrhářky Ivany Follové. Obě dbaly na to, aby zdůraznily Deaniny vnady, a to, co je ne až tak dokonalé, potlačily. Deaně to neskutečně slušelo. Ale byla jednou z mála.

Naprosto děsivé kreace předvedly Bára Štěpánová a také manželka režiséra a kameramana F. A. Brabce Jaroslava. Ostatně, co se Brabce týče, tak nad jeho rudými džínami zůstával rozum stát.

Snahu projevila Markéta Hrubešová, která se sice z holínek převlékla až na místě, ale v černé róbě jí to moc slušelo. Od Jitky Zelenkové by asi nikdo večerní šaty chtít neměl, ale aspoň se zasnažila s černými kalhotami a bílou halenkou.

A co nás překvapilo, byly pudrové minišaty Andrey Verešové. "Já si přečetla, jak se mám obléknout. Už jsem v černých večerních šatech odcházela, ale pak jsem nechtěla vypadat trapně, když tam budou určitě lidé v džínách. Tak jsem se na poslední chvíli převlékla," svěřila Super.cz.

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků