Takhle bude vypadat jeden z posledních záběrů Běty Dvořákové v podání Niny Divíškové. Musel se dvakrát přetáčet.

Takhle bude vypadat jeden z posledních záběrů Běty Dvořákové v podání Niny Divíškové. Musel se dvakrát přetáčet. Foto: Archiv České televize

Už zítra se Vyprávěj rozloučí s Ninou Divíškovou. Víme, jak bude vypadat scéna její smrti

29. listopadu 2012 21:00

V oblíbeném seriálu Vyprávěj, jenž začal nedávno popisovat polistopadovou historii, už tento pátek dojde k dalšímu zvratu. Fanouškové seriálu se budou muset rozloučit s postavou babičky Běty, která patřila od prvního dílu první série k těm nejoblíbenějším. Babi Běta, která byla zarytou antikomunistkou, se nakonec ve zdraví dočkala revoluce. My víme, jak bude její odchod vypadat.

Babička Běta zemře při vzpomínání na své milovené chalupě. Poslední záběry Niny Divíškové, které na obrazovkách uvidíte už tento pátek, se musely dokonce dvakrát přetáčet.

„Scény se smrtí Běty byly už jednou natočeny a odvysílány, a to v prvním díle minulé série, kde se jako Lucie objevila Lucie Štěpánková a jako Honza Matěj Hádek. Ty samé scény se musely pro potřeby 13. dílu aktuální série přetočit, a to s Braňem Holičkem a Eliškou Křenkovou. Vše z důvodu narození potomka Lucie Štěpánkové, která proto nemohla začít hrát dle plánu. Jak Matěj Hádek, tak právě Lucie Štěpánková se ale ve Vyprávěj objeví, a to od 24. dílu,“ řekl Super.cz producent Filip Bobiňski. 

Super.cz