Lady Gaga v roli dýdžejky.

Lady Gaga v roli dýdžejky. Profimedia.cz

Šílená Lady Gaga: Na párty si vzala jen podprsenku

Kontroverzní umělkyně Lady Gaga (33) vyrazila na párty do Rockefeller Centra jen v podprsence. Ukázala, že se nebojí skutečně ničeho. Zkusila si také práci dýdžejky. Její hity rozpohybovaly všechny přítomné.

Rebelce, která je známá svými šílenými outfity, bylo zřejmě na afterpárty horko. Zpěvačka si totiž oblékla jen podprsenku, která vévodila celému večeru. Na rukou měla kožené sexy návleky a její tvář zdobila piha alá Marilyn Monroe. Nutno podotknout, že jí to tentokrát celkem slušelo.

Lady Gaga se ráda obléká výstředně. Vytvořila si tak skvělou image, na kterou slyší milióny lidí po celém světě. Lidé ji odsuzují kvůli vysokému sebevědomí. "Kritizují mě, že prý jsem arogantní. Protože když si je žena jista sama sebou, každý ji má za děvku. Když se tak chová muž,  je to normální," řekla.

Gaga nedávno potvrdila, že se znovu rozešla se svým přítelem Lucem Carlem. Přiznala, že dokud neznala Luca, nikdy nezažila tak skvělý sex. O ten rozchodem jistojistě přišla. Má ale řadu fanoušků. Nějaký muž s kvalitami Luca se časem určitě najde. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků