29 miliónů od mobilního operátora šlo zpět k lidem. Sáhli jste si na ně?

28. listopadu 2012 11:42 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Díky programu slev, který vymysleli v O2, teď není problém vzít si zpátky peníze, které za volání nebo internet měsíčně platíme. Jen v září a říjnu nám O2 muselo vrátit do peněženek 29 miliónů, v listopadu a prosinci to bude ještě víc. Slevy jsou štědré a O2 už nemůže couvnout. Takže mu nezbývá, než platit a platit. Využijte toho!
O2 rozdává milióny

O2 rozdává milióny

Abyste mohli slevy také čerpat, stačí být s telefonem (třeba i služebním) u O2 nebo mít od O2 internet či pevnou linku. A protože Extra výhody jsou opravdu štědré a nárok na ně mají úplně všichni zákazníci bez ohledu na výši útraty, vypadá to, že manažeři v O2 spláčou nad výdělkem. Spočítali si totiž, že jen za září a říjen je tahle legrace stála skoro 29 miliónů korun. Slevu dali více než 169 tisícům lidí, každý z nich ušetřil něco přes 170 Kč.

Více
nyní na www.o2extravyhody.cz
Jakou slevu chcete vy?

Jakou slevu chcete vy?

Celý program Extra výhod přitom běží teprve od září. Až si na ně lidé zvyknou a poví si o nich, v O2 budou muset přiznat, že se přepočítali. Jestli tedy chcete Extra výhody vyzkoušet, na nic nečekejte. Na www.o2extravyhody.cz je aktuálně na výběr z desítek slev na oblečení, jídlo, zábavu, sport nebo třeba cestování. U každé slevy si ale dejte pozor, do kdy ji můžete čerpat.

Více
nyní na www.o2extravyhody.cz
20 % na vše v Alpine Pro

20 % na vše v Alpine Pro

Velmi příjemnou slevu 20 % na celý sortiment včetně zlevněného zboží můžete čerpat v prodejnách Alpine Pro. Vedle oblíbených lyžařských bund a kalhot tahle značka nabízí i nápadité street oblečení, funkční spodní prádlo, batohy, tašky a outdoorové vybavení.

Více
nyní na www.o2extravyhody.cz
... a až napadne sníh

... a až napadne sníh

Už teď si můžete vybírat, do kterého ze 14 českých lyžařských středisek vyrazíte vyzkoušet slevu 30 % na celodenní lyžování pro dospělého. V Herlíkovicích, na Ještědu, na Klínovci, v Deštném v Orlických horách a na řadě dalších míst se čeká jen na sněhovou nadílku.

Více
nyní na www.o2extravyhody.cz
Levnější vánoční nákupy

Levnější vánoční nákupy

S Extra výhodami od O2 můžete také čerpat o 1 Kč levnější pohonné hmoty u Agipu nebo si dát zvýhodněné O2 Menu za 79 Kč u McDonald´s. Slevy v řádech desítek procent můžete uplatnit i na volně prodejné léky v lékárnách Lloyds, vybavení domácnosti Tescoma, oblečení Levi's® nebo třeba Klenoty Aurum. Slevy můžete pohodlně čerpat na webu nebo pomocí aplikace pro chytré telefony.

Více
nyní na www.o2extravyhody.cz