Simona Krainová Super.cz

Drama doma u Krainové: Dvouletý Max jezdí po miminku Brunovi bagrem

27. listopadu 2012 20:57

Modelka Simona Krainová (45) už má konečně doma oba své malé syny. Dvouletého Maxe jí totiž několik týdnů po narození Bruna hlídala maminka. "Je to docela náročné, i když mi občas vypomáhá chůva," přiznala Super.cz.

"Hodně jsem se bála, aby Max na Bruna nežárlil. Spousta maminek mě varovala a vymýšlela úplně katastrofické scénáře. U nás to naštěstí tak není. Max Bruna hladí, uspává ho se mnou, podává mu dudlík, když mu vypadne. Ale musím ho fakt hlídat, protože samozřejmě neví, co si může dovolit k malému miminku. Tuhle po něm začal jezdit bagrem," vyprávěla.

O tom, že by si ke klukům přece jen pořídila ještě holčičku, už neuvažuje. "Samozřejmě mě to trochu mrzí, že nemám holčičku, kterou bych mohla oblékat do krásných šatiček. Ale kluci jsou zase mnohem mazlivější. A já už od dětství líp vycházela s klukama než s holkama, tak to vlastně dopadlo nejlépe, jak mohlo,“ domnívá se.

Simonu jsme potkali na charitativním odpoledni Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kterou přišla podpořit. "Pro konkrétní charitu jsem vždy ráda něco udělala. A od doby, co mám kluky, se zaměřuji hlavě na akce pro děti,“ uzavřela modelka. 

Saša Šeflová , Super.cz