Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová Foto: Robert Junek

Fíha! Kateřinu Kristelovou odmítli zařadit do soutěže krásy. Je prý moc stará

26. listopadu 2012 16:57

Kateřina Kristelová (38) stále udivuje svými sexy fotkami, ale nedávno zažila nepříjemné překvapení, když ji odmítli přizvat do soutěže mladých krásek Miss Face. „Nevím, proč mě nenominovali. Mezi mnou a těmi holkami, které soutěží, není zas až takový rozdíl,“ říká Kateřina, která „musela vzít zavděk“ moderováním pondělního finálového večera v pražské Občanské plovárně.

„Ptala jsem se organizátorky Taťány Makarenko, proč mě nenominovala, ale bylo mi řečeno, že tam mají věkový strop. Pro mě je ale útěchou, že když se fotím s o deset let mladšími dívkami, nevypadám vedle nich jako jejich babička,“ uculuje se moderátorka.

Té se líbí, že na rozdíl od bambiliónu dalších soutěží má tahle skutečný a hmatatelný charitativní podtext. „A navíc to není tunel. Peníze, které se vyberou, skutečně večer předáme jedné konkrétní paní, Daně Kretíkové s cystickou fibrózou, která potřebuje dýchací přístroj a další léky,“ dodala moderátorka, která se už těší na první moderátorskou spolupráci s Patrikem Hezuckým.

Během večera vystoupí údajná milenka Jaro Slávika Karolína Krézlová a Ben Cristovao. V porotě mají pak zasednout modelky Hana Svobodová, která se chystá na akci poprvé oficiálně přijít s novým přítelem Tomášem Horáčkem, nebo Jitka Nováčková. Třetí ročník akce začíná již v osm hodin večer. 

David Zápal , Super.cz