Petra Němcová organizuje svatbu v Čechách. Super.cz

Je to venku! Sladká kráska Němcová exkluzivně prozradila, že je zamilovaná až po uši

Přesně před rokem se Petra Němcová (42) rozešla s hercem Jamiem Belmanem. Jelikož měl pár krátce před svatbou, mnozí nad topmodelkou začali lámat hůl a prorokovat jí, že se její vztahy nikdy nedočkají naplnění. A ejhle.

Při našem posledním setkání na přehlídce F&F v Londýně nám Petra zcela samozřejmě prozradila šťastnou novinu. „Jsem zadaná a šťastná. Jsem zamilovaná," prozradila svým roztomilým akcentem.

Slavná česká supermodelka, která byla v minulosti spojovaná s Jamesem Bluntem, Brucem Willisem či Seanem Pennem, se nejspíš poučila a našla si člověka nepolíbeného šoubyznysem. „Není to nikdo slavný. Je to někdo, kdo byl můj kamarád dlouhou dobu," říká.

Kromě toho nám Petra prozradila, že se její sestra Olga, která je zároveň její nejlepší kamarádkou a spolupracovnicí v nadaci Happy Hearts Fund, chystá vdávat. Svatba by se měla uskutečnit v srpnu v Čechách. „Nevím, jestli půjdu za družičku. Byla bych totiž trošku přerostlá družička. Plány se stále mění a není to rozhodnuto," říká.

A není Petře Němcové líto, že k oltáři nepůjde ona sama? „Není. Já jsem strašně šťastná kvůli mé sestře. Těší mě, že se svatba odehraje v Čechách a bude moc hezké se setkat s naší i jeho rodinou." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků