Vystoupení Beyoncé na Billboard Music Awards

Nejvíce sexy zpěvačka Beyoncé opět v akci: V Las Vegas zpívala skoro nahá

Na nedělním předávání cen Billboard Music Awards  se v plné parádě předvedlo hned několik interpretů. Kromě provokativního vystoupení Britney Spears  (37)a Rihanny (31) jednoznačně zabodovala i americká zpěvačka Beyoncé (38), která během pečlivě natrénovaného představení tančila přesně v souladu s video projekcí. Ta byla promítána na obřím plátně za ní. Na precizní show jsme sice u Beyoncé zvyklí, ale sexy diva tentokrát nadchla diváky především svým výběrem kostýmu. Tím byly hodně odvážné „pavučinové“ šaty.

Kratičké průhledné šaty, které vypadaly jako pospojované z drátků, odhalily téměř každý kousek jejího dokonale vypracovaného těla. Pryč jsou totiž doby, kdy měla Beyoncé plnější pozadí a stehna. Jelikož si je vědoma, že výsledky jejího snažení nesou své ovoce, odvážila se vystoupit v takto odhaleném modelu. Zpěvačka totiž nedávno vedla hubnoucí projekt Move Your Body, ve kterém nabádala veřejnost ke cvičení, které sama provozuje.

Čokoládová zpěvačka, která je za svou letitou kariéru držitelkou celkem šestnácti cen Grammy, měla navíc další důvod k radosti. Na Billboard Awards totiž vyhrála ocenění Umělec tisíciletí, které jí předala její matka Tina Knowles. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků