Královně krásy znetvořil neznámý zhrzený fanoušek kočku

Mstivost některých lidí je neuvěřitelná. Velmi smutným způsobem se o tom přesvědčila i Miss Grenada Commonwealth 2010, která se účastnila i soutěže Miss Universe, Natalie Mitchellová. Pohledné dívce totiž neznámý pachatel unesl a vážně zranil kočku. Popálil ji kyselinou, vyrazil několik zubů a natrhl ucho. Dívka se nemůže z brutálního útoku na svého mazlíčka vzpamatovat.

Úspěch v soutěži krásy sice v lecčem změnil život dívky k lepšímu, avšak měl i své stinné stránky. Dívka získala mnoho fanoušků, kterým se ale postupem času zvládala méně a méně věnovat, až začala dostávat, výhrůžné zprávy a urážlivé telefonáty.

Vše eskalovalo na konci roku 2010, kdy Mitchellové někdo unesl kočku Ziyu. Ta se objevila po třech dnech zpět na zahradě souseda ve značně zbídačelém stavu. Srst měla zničenou buď od kyseliny či vařící tekutiny, chybělo jí několik zubů a měla natržené ucho.

"Soused mi přinesl kočku domů a já ji nejdřív vůbec nepoznala, jak vypadala. Byla na tom opravdu špatně. Jenže pak jsem řekla její jméno a ona se na mě podívala a já věděla, že je to ona," řekla smutně Mitchellová, která je přesvědčená, že za útokem stál někdo z fanoušků, se kterými byla v kontaktu, ale v poslední době se jim odmlčela.

"Byli tací, kteří si chtěli více než jen psát, ale já jsem jim jasně řekla, že o žádný vztah nestojím. Pak vše začalo," dodala smutně pohledná dívka.

Jakub Kynčl 


Časová osa článků