ExHolka Kolomazníková ruší liposukci! Odhalte tajemství jejího hubnutí

Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková zrušila plánovanou liposukci, protože ji už nepotřebuje! Již dva měsíce je součástí kampaně na přírodní prostředek na hubnutí OBEZIN™, ale nebyla si jistá, zda s ním skutečně zhubne. „Výsledek předčil veškerá moje očekávání. Zhubla jsem už 10 kilogramů!“ říká nadšená Kolomazníková. Právě proto se teď rozhodla zrušit plánovanou liposukci zadečku a stehen. Hubnutí jde mnohem lépe, než si kdy dokázala představit. A bez vedlejších účinků.
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin jen za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin jen za 398 Kč!

exHolka má za sebou rušné období. Po nepříjemném rozchodu s partnerem zůstala sama s dcerkou Valinkou. Na alimenty spoléhat nemůže, a tak dceru musí zabezpečit sama. Pro šoubyznys ale potřebovala získat zpět svou sexy postavu. Proto souhlasila, že vyzkouší přírodní prostředek OBEZIN™, který díky rostlinnému komplexu látek napomáhá hubnutí. „Obezin se bere třikrát denně. Díky tomu jsem se naučila jíst pravidelně, což jsem předtím zanedbávala,“ popisuje Klára jeho účinek a dodává: „Musím pít hodně vody, aby se účinná látka v žaludku dost roztáhla. Díky tomu sním jen pidiporcičku, a potom už vůbec nemám hlad.“ Kolomazníková nedávno vyhrála 2. místo na pěvecké soutěži v Rusku a na léto už má plný diář koncertů, které završí vydáním nového CD. Zdá se, že se jí hubnutí vyplatilo.

Objednat
nyní na Obezin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin jen za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin jen za 398 Kč!

Mladá úspěšná rockerka Leona Šenková (20) zhubla s OBEZINem 5 kilogramů za 5 týdnů, což ve skutečnosti znamená o 10 centimetrů méně v pase! „Konečně mě přešly ty večerní nájezdy na ledničku. Dříve mě každý večer honila mlsná a nedalo se to vydržet,“ pochvaluje si přípravek Šenková. Tenhle efekt má OBEZIN™ díky přidané řase Spirulina platensis, která podobné chutě potlačuje. Šenková má za sebou úspěšný koncert při příležitosti svých narozenin, kam dorazili třeba Petr Kolář, Aleš Brychta nebo Bohuš Matuš. Veřejně oznámila, že chce zhubnout a s OBEZINem je spokojená, protože nemá žádné vedlejší účinky a pouze jí pomáhá méně jíst. Zmenšení porcí pomocí přírodních látek je hlavním principem účinnosti tohoto přípravku.

Objednat
nyní na Obezin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin after diet za pouhých 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin after diet za pouhých 398 Kč!

Pavel Vohnout alias Kyklop už s OBEZINem zhubnul neuvěřitelných 15 kilogramů. „Znám Kyklopa už léta a při každé dietě dříve skučel hlady. Je to poprvé, co hubne a vůbec si u toho nestěžuje,“ směje se jeho kolega z Maxim Turbulenc, Dan Vali, kterého lékaři už varovali, že i on by měl urychleně začít hubnout. Kyklop užívá kromě OBEZINu také OBEZIN After diet, který ještě intenzivněji potlačuje jeho pověstnou chuť k jídlu a podporuje lepší metabolismus. OBEZIN™ After diet se obvykle používá jako prevence JOJO efektu po redukčních dietách. V minulosti významně pomohl zpěvačce Míše Noskové, která byla pověstná kolísavou váhou a nyní si ji díky OBEZINu After diet udržuje už více než rok.

Objednat
nyní na Obezin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin jen za 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin jen za 398 Kč!

Český přírodní přípravek OBEZIN™ si za krátkou dobu své existence získal řadu příznivců. Princip účinnosti je snadný: Hlavní složka přípravku, přírodní rostlinný komplex PSC™, po zapití až stonásobně v žaludku zvětší objem. Díky tomu máte pocit sytosti už po konzumaci mnohem menší porce jídla, než obvykle sníte. Obsah žaludku s touto účinnou látkou trávíte déle než ostatní potraviny, proto delší dobu nemáte hlad. OBEZIN™ navíc obsahuje mořskou řadu Spirulina platensis, která významně reguluje hladinu cukru v krvi, proto vás přejdou chutě uzobávat mezi jídly. Čím déle OBEZIN™ užíváte, tím lépe si váš mozek zvykne, že vám stačí jen malá porce jídla. Po vysazení přípravku tudíž i nadále konzumujete menší pokrmy a nedojde k tolik obávanému JOJO efektu. Využijte příležitost a vyzkoušejte OBEZIN™ ještě dnes. Do plavkové sezóny bez problému ještě zhubnout zvládnete!

Objednat
nyní na Obezin.cz
EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin After diet za pouhých 398 Kč!

EXKLUZIVNĚ na Super.cz: Obezin After diet za pouhých 398 Kč!

OBEZIN™ After diet je jediným dostupným přípravkem proti JOJO efektu na českém trhu. Účinné látky rostlinného původu jsou známé svými účinky na podporu rychlejšího spalování tuků. Jde o malinový keton, extrakt ze zelené kávy a výtažek z rostliny Garcinia Cambogia. Přídavek lněného semínka navíc garantuje dobře fungující trávení. Na podporu celkového efektu obsahuje OBEZIN™ After diet ještě chrom, který reguluje hladinu krevního cukru. Díky tomu nehrozí návaly chutí a noční nájezdy na ledničku. Udržet si váhu s OBEZINem After diet není problém a dokážete to i vy.

Objednat
nyní na Obezin.cz

Časová osa článků