Lucie Bílá, Ewa Farna, Ivana Gottová a Gabriela Gunčíková si vybraly zelené šaty.

Lucie Bílá, Ewa Farna, Ivana Gottová a Gabriela Gunčíková si vybraly zelené šaty. Michaela Feuereislová

Tak to se nepovedlo: Gottová, Bílá, Gunčíková a Farna si na Slavíky oblékly stejnou barvu šatů

26. listopadu 2012 13:56

České slavné dámy se tedy umí shodnout. Ivana Gottová (42), Lucie Bílá (52), Gabriela Gunčíková (24), Ewa Farna (24) a také manželka Pepy Vojtka Jovanka chtěly být na udílení cen Český slavík jedinečné a dokonalé, a zvolily proto netradiční barvu šatů, kterou v minulých ročnících neměla žádná hvězda. Bohužel ale narazily. Zářivá zelená napadla všechny a Ivana, Lucka, Gábina, Ewa i Jovanka dorazily v luxusní zeleni.

Bílá oblékla šaty Oscara de la Renty, Gunčíkové připravil šaty její dvorní návrhář Lukáš Lindner, Ewa Farna opět zvolila návrhářku z Polska a Ivana Gottová tajemství podivných šatů, které nenadchly v sále žádného módního znalce, raději tajila. Její přátelé jen prozradili, že šperky a kabelku má ze světového módního domu Bvlgari. "K sofistikovanému střihu má aranžmá látky daleko," shodli se módní znalci.

Která z dam obstála a která měla raději běžet domů a převléknout se? Jednoznačně tleskáme Gábině Gunčíkové, na dálku zářila také flitrová Ewa Farna. Bohužel Lucie Bílá a Ivana Gottová zklamaly. Takže dámy, příště znovu a lépe! 

Gabriela Wolfová , Super.cz