Další miminko pro rodinu Krainové?

Ve věku, kdy si modelky už dávno užívají zaslouženého „důchodu“, je Simona Krainová (40) na vrcholu. A to i přesto, že se na prahu čtyřicítky stala maminkou dvou krásných synů. Ale asi ještě nemá chlapů v rodině dost.
Simona veřejně o mateřství

Simona veřejně o mateřství

Překvapivá prohlášení o těhotenství Simony Krainová zazněla na tiskové konferenci, které se Simona spolu s další maminkou, známou slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou (36), bývalou manželkou moderátora Libora Boučka, zúčastnila v Bratislavě. Téma konference se přitom zabývalo právě tím, jak být matkou a nezapomenout přitom na sebe. Kromě těchto dvou čerstvých československých maminek se konference zúčastnili také odborníci z řad medicíny a kondičního tréninku a výživy.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Zpět k postavě

Zpět k postavě

Největší ohlas měla část zabývající se tím, jak se dostat rychle zpět do formy, kterou přednášel MUDr. Pavel Boček z kliniky YES VISAGE. Obě maminky, Simona i Marianna, byly přitom dokonalým příkladem. Po přednášce o formách cvičení a výživy tak MUDr. Pavel Boček představil dvě nejúčinnější metody tvarování postavy a redukce tuku za pomoci odborníků.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Štíhlá po vzoru Simony

Štíhlá po vzoru Simony

První metodou, kterou sama využila právě i Simona, je kryolipolýza patentovaným přístrojem Zeltiq Coolsculpting. Tato technologie je neinvazivní, tedy bez zásahu do těla a pokožky, a mezi neinvazivními metodami má největší rozsah účinnosti a úbytky tukové tkáně, přičemž tukové buňky jsou odstraněny trvale. Simona přiznala, že po prvním porodu měla úbytek 7 centimetrů. V Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, ve všech těchto městech najednou, provozuje tuto patentovanou technologii pouze klinka YES VISAGE.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Štíhlá do druhého dne

Štíhlá do druhého dne

Druhá metoda, která si zároveň získala největší obdiv, je laserem asistovaná liposukce SlimLipo, která je absolutním hitem mezi liposukcemi a o kterou je v současnosti veliký zájem. Je to tím, že jde o první liposukci, která nevyžaduje pobyt v nemocnici, ale hlavně vás ani nevyřadí z běžného života, neboť je pouze mini-invazivní a oproti jiným metodám bezbolestná a bez modřin. Navíc speciální technologie nejenže odstraní jakékoliv množství tuku z ošetřované partie, ale laser zároveň kůži efektivně stáhne zpět, a nevznikají tak povolené převisy pokožky. V Česku i na Slovensku liposukci SlimLipo provozuje klinika YES VISAGE, které je Simona sama tváří.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Další miminko?

Další miminko?

Obě maminky i odborná veřejnost ocenily šetrnost, rychlost a hlavně komfort těchto procedur, kdy dnes už v podstatě na druhý den můžete mít o 3 konfekční velikosti menší šaty a být ve formě. Možností návratu k postavě před mateřstvím je tedy dnes již více, a proto je zbytečné lámat si s tímto hlavu už během těhotenství. A právě v diskuzi o průběhu těhotenství a mateřství jako takovém Simona přiznala, že by se myšlence dalšího dítěte nebránila. "Kdybych věděla, jak krásná věc to mateřství je, začala bych s tím už mnohem dříve," dodala s tajemným úsměvem Simona.

Více informací
nyní na YESVISAGE.CZ
Soutěž o proměnu

Soutěž o proměnu

Soutěžte se Simonou Krainovou a klinkou YES VISAGE na facebooku o proměnu podle vašeho přání.

Více informací
nyní na FACEBOOK.COM/YESVISAGE

Časová osa článků