Tereza Fajksová vyhrála soutěž krásy.

Tereza Fajksová vyhrála soutěž krásy. Foto: Česká Miss

Obrovský úspěch: Česká kráska Fajksová je nejkrásnější dívkou planety. Pomohl jí tento napěchovaný dekolt

24. listopadu 2012 15:53

Tak tomu se říká parádní úspěch. Atraktivní Česká Miss Earth Tereza Fajksová zvítězila na mezinárodní soutěži krásy Miss Earth, která se konala na Filipínách.

Půvabná blondýnka zvítězila v konkurenci desítek krásek z celého světa. K vysněnému prvenství v soutěži jí pomohla i garderoba z dílny návrhářky Miriam Janásové.

Většině šatů nechyběl dechberoucí hluboký dekolt, který zabodoval u přísné poroty. "Mám šaty, kterými bych mohla okouzlit. Umím je vynosit, protože jsou šity přímo na míru a vytvořeny ze splývavých materiálů. Jedny mají dokonce trojitou vycpávku," svěřila se těsně před odletem na Filipíny dlouhonohá gazela. Krásnou Terezou Fajksovou se pokochejte v naší fotogalerii.

Z vítězství české krásky byla nadšena i šéfka České Miss Michaela Maláčová. "Upřímně Tereze gratuluji. Jsem hrdá na její úspěch na světové soutěži. Vždy jsem věřila, že se to jedné z Českých Miss podaří. Vítězství Terezy je motivací pro nás organizátory a také partnery soutěže. Stále platí, že česká krása se ve světě neztratí a že účast v soutěži krásy má smysl," říká k prvenství Fajksové Maláčová. 

Anna Veškrnová , Super.cz