Americká zpěvačka Aubrey O'Day na party v Las Vegas oděná jen do bílých bikin zaujala všechny přítomné hosty a fotografy.

Americká zpěvačka Aubrey O'Day na party v Las Vegas oděná jen do bílých bikin zaujala všechny přítomné hosty a fotografy. Profimedia.cz

Vnadná americká zpěvačka přišla na párty jen v odvážných bikinách

U nás nepříliš známá americká zpěvačka Aubrey O’Day (27) překvapila hosty na párty v Las Vegas, když se objevila na červeném koberci oděná pouze do odvážných bílých bikin. Ty zvýrazňovaly její nepřehlédnutelné přednosti.

Aubrey se před nedávnem zúčastnila akce v lasvegaském nočním klubu a kasinu Liquid Pool Lounge. Přítomní fotografové nesundali prst ze spouště. Bývalá členka dívčí hudební skupiny Danity Kane totiž dokázala, že ostýchavostí rozhodně netrpí. Sexy bikiny a vysoké lodičky udělaly své. Zpěvačka však zřejmě přemýšlela prozíravě. Krátce na to začala pózovat v místním bazénu a nemusela se tak zdržovat převlékáním.

O’Day je americká zpěvačka, herečka, módní návrhářka a bývalá členka skupiny Danity Kane. V roce 2008 se zúčastnila reality show Making the Band. Blonďatá Aubrey účinkovala také v muzikálu Hairspray na Brodwayi. Zároveň pózovala pro pánský časopis Playboy nebo hudební magazín Blender. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků