Veronika Žilková se ocitla v nemilosti Ondřeje Sokola.

Veronika Žilková se ocitla v nemilosti Ondřeje Sokola. Herminapress

Krasavec Sokol z Partičky se pustil do Veroniky Žilkové: Je to hysterka a její chování se nedá ustát

Mezi pány ze seskupení Partička vznikl první rozkol. Může za to obsazování rolí v nové divadelní hře, kterou napsal Michal Suchánek (56). A ten by si přál, aby si v jeho představení zahrála dlouholetá kamarádka Veronika Žilková (60). Režisér a další člen Partičky Ondřej Sokol (50) je ale tvrdě proti.

Michal Suchánek navrhl Veroniku Žilkovou s tím, že je to výborná herečka a spolu s Richardem Genzerem (55) s ní několik let úspěšně natáčel pořad TeleTele. Narazil ale na odpor od Sokola, kterému zadal režii.

"Její chování na závěrečných zkouškách v Činoheráku bylo k neustání. Překračovalo všechny meze. Je hysterická," řekl krasavec Sokol Blesku. "Mohu potvrdit, že Sokol Veroniku v představení nechce," řekl i producent Oldřich Lichtenberg, v jehož divadle Broadway se bude Večírek hrát.

Žilkovou to docela překvapilo. "Sokola jsem neviděla pět let. Rozešli jsme se jako kamarádi, takže se k tomu nebudu vyjadřovat," uvedla. Něco se ale mezi nám stát muselo, neboť dost dlouho spolupracovali. A to také na TeleTele a Svatbách paní Veroniky, které Sokol režíroval. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků