Společensky unavený hezounek se zřítil přímo před naší kamerou. Miss Anorexie ho omlouvala. Super.cz

Mezinárodní ostuda: Přítel Bučkové to na přehlídce v Londýně přepískl s alkoholem a takto šel k zemi

Jakubovi Malinovi (25) se oficiální vstup do společnosti vážně nevydařil. Milionářský synek se po boku své nové lásky Elišky Bučkové (32) zúčastnil módní akce v Londýně s mezinárodním přesahem a uhnal si zde pořádnou ostudu. Na vině byl alkohol.

Už během letu z Prahy na letiště Heathrow popíjeli milenci jako carští důstojníci. Alkoholová smršť pokračovala i po příjezdu do luxusního hotelu v centru Londýna.

Při této příležitosti vznikla zábavná historka, kterou se bavilo zbylé osazenstvo novinářů a celebrit. „Jakub byl tak mimo, že do sebe na ex kopnul misku s oříšky v domnění, že se jedná o panáka whisky,“ kroutila hlavou jedna česká módní novinářka.

Posilňování alkoholem si vybralo svou daň v tu nejméně vhodnou dobu - během vyvrcholení oficiálního programu celé cesty. Těsně po módní přehlídce v Somerset House společensky unaveného hezounka zradila rovnováha a zřítil se do přistaveného zábradlí přímo před objektivem kamery Super.cz.

Nešikovnému pádu přihlíželi nejen novináři z Česka, Slovenska, Polska, Maďarska a Velké Británie, ale také celebrity první velikosti Petra Němcová, Tereza Maxová, Alexandra Burke, Sarah Harding z kapely Girls Aloud nebo Heidi Range z Sugababes.

Bučková nám ihned po extempore svého partnera poskytla rozhovor, kde se pokusila celou záležitost zlehčit. Úsměv jí ale ztuhnul ve chvíli, kdy jejího přítele organizátoři vyvedli z akce. O něco veseleji k celé věci přistupovali zbylí čeští „účastníci zájezdu“, kteří až do konce výletu do britské metropole solidárně připíjeli na Malinovo zdraví. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků