Lucie Borhyová a její přítel Michal Hrdlička

Lucie Borhyová a její přítel Michal Hrdlička Michaela Feuereislová

Lucko, bude konečně svatba? Milenec Borhyové Hrdlička přistižen při nákupu prstýnku

Od té doby, co má Lucie Borhyová (43) po svém boku mladšího kolegu ze zpravodajství Novy Michala Hrdličku (24), neopouští ji úsměv a spokojenost z ní prýská na míle daleko. Dokonce o své lásce promluvila, a to si Lucka své soukromí vždy až chorobně střežila a odmítala odpovídat na jakékoli osobní otázky. A vypadá to, že se páreček svůj vztah chystá povýšit a zpečetit sňatkem.

Podle všeho totiž mladičký sporťák už pro svou Lucii vybral zásnubní prstýnek, informoval deník Aha!. A ne ledajaký, vybral ho v luxusním klenotnictví, které sídlí na Pařížské ulici v Praze a kde se ceny šperků pohybují v řádech desetitisíců, ale výjimkou nejsou ani kousky, které mají na štítku statisícovou cifru. "K ničemu se teď nechci vyjadřovat," nechtěl Michal prozradit, zda si v tašce opravdu odnesl šperk s diamantem, který se chystá Lucii navléknout na prsteníček.

Když se provalilo, že si Lucie našla o víc jak deset let mladšího milence, škarohlídi jejich vztahu moc nadějí nedávali. Jak se ale zdá, Michal a Lucka k sobě skvěle ladí a je jen otázkou času, kdy do toho praští. 

Super.cz


Časová osa článků