Filip Blažek si dal poslední sklenku s kolegy.

Filip Blažek si dal poslední sklenku s kolegy. Foto: archiv TV Prima

Pavel Soukup a Filip Blažek se loučili s Cestami domů: Víme, jak skončí jejich hrdinové

Se seriálem Cesty domů se loučili další dva herci. S kolegy přišli naposledy popít Pavel Soukup a Filip Blažek (48). Víme, jak skončí jejich postavy. Blažkův hrdina půjde do vězení, Soukupův odchází od policie.

Filip Blažek prý toho, že v seriálu končí, nelituje. „Zase přijde jiná práce. Jsem rád, že jsem si mohl takovýho zakomplexovanýho blbce a hajzla zahrát," smál se Filip, který ovšem trochu těžko nesl, že si před ním starší dámy na ulici uplivovaly a mohl být rád, že nedostal pár facek, jak důvěryhodně svoji postavu ztvárnil.

Zatímco Filip Blažek hrál pouze v poslední řadě, Pavel Soukup byl v Cestách domů od začátku. V další řadě už pokračovat nebude.

„Tři roky jsou dlouhá doba a příběhy některých postav se za ten čas uzavřely. Má-li seriál diváky dál zajímat, musejí nastoupit nové příběhy a s nimi nové postavy. Já už samozřejmě znám jména některých nových herců, kteří s námi budou pracovat na další řadě. Médii už proběhlo jméno Veroniky Freimanové (66), která bude hrát hodně zásadní a výraznou roli. Objeví se i jeden velmi oblíbený herec, takže obzvlášť divačky se mají na co těšit. Diváci se nemusejí bát, opět se bude na co dívat,“ prozradil režisér seriálu Jiří Adamec (73). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků