Poradíme, jak správně vybrat toho pravého pomocníka

Zřejmě jste už zaslechli spojení „robotický vysavač.“ Zmiňujeme se o nich, protože robotické vysavače představují přesně ten druh inovace, kterou si zasloužíte. Tedy zcela upřímně, záleží na typu a značce. Na českém trhu existují desítky robotických vysavačů, ale pouze některé z nich dokáží skutečně efektivně vysávat a vlastně pouze jediný si může říkat robot.
Revoluční inovace: robotický vysavač iRobot Roomba

Revoluční inovace: robotický vysavač iRobot Roomba

Ten má na svědomí americká značka iRobot, specialista na robotiku a výrobce domácích a zároveň profesionálních armádních či zdravotnických robotů. iRobot na českém trhu nabízí hned dvě řady robotických vysavačů, a to Roomba 600 a Roomba 700, jež dosahují vynikajících výsledků, pravidelně sbírají ceny ve spotřebitelských i odborných soutěžích a hlavně mají za sebou 9 miliónů spokojených klientů na celém světě.

Detail
nyní na iRobot.cz
Umělá inteligence robotického vysavače

Umělá inteligence robotického vysavače

Uvnitř Roomby pracuje špičkový procesor ARM a celý úklid řídí nejchytřejší systém vysávání iAdapt. iAdapt (technologie vyvinutá značkou iRobot) v průběhu vysávání díky desítkám zabudovaných senzorů neustále vyhodnocuje podmínky v místnosti, a to až 67krát za sekundu. Pokud narazí na skutečnost vyžadující úpravu vysávacího programu, díky 40 předdefinovaným pohybům změní trajektorii vysávání a tím zajistí efektivní jarní vysávání. Bez námahy.

Detail
nyní na iRobot.cz
Funguje to. S Roombou série 700 ještě lépe

Funguje to. S Roombou série 700 ještě lépe

Když další z unikátních systémů Dirt Detect zaznamená na koberci silně znečištěné místo, iAdapt zařídí, aby se mu Roomba řádně věnovala. Jako výsledek vysavač krouží na znečištěném místě, dokud není čisté. Svou nadvládu v segmentu robotických vysavačů iRobot potvrdí v roce 2013 novým robotem na čištění okapů Looj a také novým robotem na čištění bazénů Mirra, kteří budou uvedeni během následujícího měsíce.

Detail
nyní na iRobot.cz
Profesionálové ve svém oboru

Profesionálové ve svém oboru

Veškeré prachové částečky zachytí dvojice HEPA filtrů, na rozdíl od starších modelů vám dá ten od iRobotu pomocí světelné indikace vědět o tom, že sběrný koš dosáhl naplnění a potřebuje vyprázdnit. I když to může znít až příliš hezky, věřte slovům profesionální robotické firmy, a tou iRobot bezesporu je.

Detail
nyní na iRobot.cz
Úklid bez stresů

Úklid bez stresů

Než se pustíte do větrání, třídění starých věcí, utírání prachu a pohlcování negativní energie, zamyslete se nad tím, zda si nemůžete úklid nějak zjednodušit. iRobot nabízí moderní, efektivní a hlavně 100% funkční cestu, jak zbavit domácnost nečistot z podlah a koberců, zatímco vy budete umývat okna anebo ještě lépe si užívat čerstvý jarní vzduch někde na kole. Jedině iRobot totiž vyrábí prokazatelně nejlepší robotické vysavače na trhu.

Detail
nyní na iRobot.cz

Časová osa článků