Jiří Pomeje musí ochránit snoubenku Andreu Šťastnou před exekutory.

Jiří Pomeje musí ochránit snoubenku Andreu Šťastnou před exekutory. Michaela Feuereislová

Svatba Pomejeho donutila k předmanželské smlouvě: Ženou se na něj exekutoři!

Z bláta do louže! Herec Jiří Pomeje (✝54) se sice po letech dohodl se správkyní konkursní podstaty, že ukončí jeho konkurs, přesto se ale asi nikdy dluhů, které si nadělal kvůli filmu Andělská tvář, nezbaví. Jak totiž zaznělo nedávno u soudu, u něhož nepravomocně dostal za poškozování věřitele dvouletou podmínku, brousí si na něj zuby exekutoři.

„Někteří věřitelé již nechtějí čekat na to, co na ně z konkursu zbyde a čekají na jeho ukončení. Pak budou své pohledávky vymáhat exekucemi,“ zaznělo při soudním jednání. A Pomeje to potvrzuje.

„Nechápu je, ale co se dá dělat. Už vím, jak se mám chovat. Když jsem bydlel u Bartošové, musela mít na všechno účtenky se svým jménem, aby případní exekutoři věděli, že vše patří jí, a nesebrali jí to. I s Andreou to takhle uděláme. Musíme podepsat předmanželskou smlouvu, aby bylo jasné, že za moje dluhy není spoluzodpovědná a budu mít doma krabici, v níž budou moje věci nezbytné k životu, třeba kartáček na zuby. Aspoň exekutorům usnadním hledání mého majetku,“ krčí rameny Pomeje. Ten si bude krásnou Andreu Šťastnou brát již prvního června. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků