Tereza Fajksová má ukázkovou postavu.

Tereza Fajksová má ukázkovou postavu. Foto: archiv Miss Earth, Jiří Zach, Vladimír Zemánek, Hermína

Tahle oslavenkyně vás dostane do varu: Nejkrásnější dívka zeměkoule Fajksová provokuje v sexy prádélku i svůdných bikinách

Krásná blondýnka Tereza Fajksová (32) se loni stala nejkrásnější dívkou zeměkoule, a směle se tak může honosit titulem Česká Miss Earth 2012. Dnes slaví čtyřiadvacáté narozeniny a jako vzpomínku na nečekaný triumf v soutěži krásy jsme pro vás připravili její žhavou fotogalerii v sexy plavečkách a prádélku.

Tereza právem patří mezi naše nejkrásnější missky. Okouzluje nejen svou dokonalou figurou, ale i přirozeným půvabem, který není u všech královen krásy pokaždé pravidlem.

Fajksová na své postavě tvrdě maká už od dětství a je to na ní znát. Vrcholově se věnovala volejbalu a dodnes denně cvičí a bez sportu nedá ani ránu. Není proto divu, že se o tuto sličnou blondýnku zajímají celé zástupy nápadníků.

Pánové však mají smůlu, protože tahle kráska není už šest let k mání. Žije s jedním basketbalistou, který si nepřeje být medializován, a tak ho kráska na veřejnosti vůbec neukazuje a označuje ho příznačně za "svého Columba".

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků