Plníme vánoční sny. Každý den losujeme jedno přání, které splníme - až do 20. prosince!

26. listopadu 2012 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Pokud si chcete před Vánoci trochu oddychnout, zkuste napsat Ježíškovi své přání a pak jen každý den čekejte, zda se na vás usměje štěstí. Připravili jsme pro vás hru - soutěž, ve které nemusíte dokonce ani nic nakoupit, a přesto můžete vyhrát!
Vánoční přípravy

Vánoční přípravy

Jistě již přemýšlíte, čím pod stromečkem potěšíte své blízké. Abychom vám alespoň trochu usnadnili výběr, připravili jsme pro vás tipy, jak vyzrát na vánoční nákupy. U nás naleznete vše na jednom místě, bez stresu a davů lidí. Dárky máme opravdu pro každého – od praktických věcí do domácnosti a ekologickou drogerii přes designové i klasické interiérové doplňky až po luxusní módu. Máme dárky, pro koho si jen vzpomenete - pro celou rodinu i maličkosti pro přátele.

Více informací
nyní na DEDRA.cz
Barevná móda

Barevná móda

Hitem letošní módní sezóny jsou veselé barvy – čím více, tím lépe. Kombinovat je můžete libovolně podle nálady, jisté je jedno, v barvách z naší FC módní kolekce zazáříte. Pokud jste zastáncem klasické módy spíše v černo-bílých barvách, nezoufejte. I vám máme co nabídnout. Oblékáme dámy i pány a k doladění stylu nabízíme i spoustu doplňků.

Více informací
nyní na DEDRA.cz
Domácnost ve veselých barvách

Domácnost ve veselých barvách

Milovníci praktických dárků si jistě vyberou z nabídky domácích pomocníků. Vychytávky ve veselých barvách určitě potěší každého z rodiny, ale také např. kamarády. Nejoblíbenějším výrobkem z této řady je podle ohlasu našich zákazníků jednoznačně Sítko na sypané čaje z keramiky a silikonu za pouhých 69 Kč.

Více informací
nyní na DEDRA.cz
Sladěné Vánoce

Sladěné Vánoce

Ke kouzelné sváteční atmosféře patří také sladěný interiér. Letošní trend se také v bytových dekoracích vyznačuje pestrobarevností. Inspirujte se různými dekoracemi z naší nabídky k vytvoření krásné vánoční pohody vašeho domova.

Více informací
nyní na DEDRA.cz
To nejlepší nakonec - plníme vaše vánoční přání

To nejlepší nakonec - plníme vaše vánoční přání

Jak jsme slíbili v úvodu, máme pro vás jedinečnou možnost napsat Ježíškovi své přání a čekat, zda se na vás usměje štěstí. Každý pracovní den losujeme jednoho výherce, kterému odeslané přání splníme. Šance je až do 20. prosince!

Více informací
nyní na PREJSICOKOLIF.cz