Olga Menzelová s roztomilou dcerou.

Olga Menzelová s roztomilou dcerou. Herminapress

Těm to sluší: Stále krásnější Olga Menzelová zářila ve společnosti manžela Jiřího a rozkošné dcery Aničky

29. listopadu 2012 5:55

Manželka režiséra Jiřího Menzela (80) Olga Menzelová (40) je snad čím dál krásnější. Přesvědčit se o tom mohli všichni přítomní charitativní prodejní výstavy fotografií s názvem Děti patří do školy, jíž jsou manželé Menzelovi ambasadory.

Projekt si klade za cíl upozornit na to, že ani v 21. století není vzdělání samozřejmostí a seznamuje české diváky s Kambodžou jako zemí i tamní problematikou školství. „Ne každý má to štěstí, aby se narodil do slušné země. Já jsem to štěstí měl a považuji za samozřejmé pomáhat těm, kteří jsou na tom hůře než my. V Kambodži jsme byli s mojí ženou Olgou několikrát a dobře si pamatuji, jak z přístřešků v blátě vycházely děti v bílých čistých košilkách, aby se vydaly na cestu do školy. Pěšky samozřejmě a nevím, jak daleko. Přál bych si, aby tato výjimečná expozice oslovila její diváky a vzbudila empatii k lidem, kteří jsou vděční za sebemenší pomoc,“ řekl k výstavě Jiří Menzel.

Spolu s Olgou, která měla nový účes a vypadala opravdu nádherně, a Jiřím dorazila také Olžina dcera Anička, již má sice s režisérem Jaroslavem Brabcem, ale vychovává ji i Menzel, který ji miluje jako vlastní dítě. Stejně tak Anička má ráda jeho. To lze ostatně vyčíst z jejich pohledů a chování, které mluví za vše. 

Lucie Sieglová , Super.cz