Romana Pavelková chystá svatbu. Super.cz

Pánové, máte smůlu: Rajcovní zrzka Romana Pavelková už chystá svatbu

Modelka a moderátorka pořadů o autech a jachtingu na TV Fanda konečně potkala muže svého života a s přítelem Milanem už pomýšlejí na svatbu. "Zasnoubená sice nejsem, ale už jsme se byli podívat v Mcelech, jak by to tam na svatbu vypadalo," svěřila Super.cz Romana Pavelková (37).

"Neplánujeme nic velkého, mám představu, že by to bylo tak pro patnáct lidí. Jen rodina a nejbližší kamarádi. A za svědka mi půjde bratr," upřesnila s tím, že i tak budou náklady nemalé. "Zírala jsem, jak je to v Mcelech drahé," dodala.

S přítelem se chystají na dvě dovolené. "Pojedeme se potápět, asi do Egypta. A pak bychom se rádi podívali na Bali. A na jednom z těch míst proběhnou i zásnuby," svěřila modelka, že velké překvapení ji, tedy co se žádosti o ruku týče, nečeká.

Momentálně se ale Romana chystá odcestovat sama. "Čeká mě zase natáčení pořadu o jachtingu, tentokrát na Kypru. Takže ještě dokupuju poslední kousky oblečení, které by se hodily na jachtu. V letních šatičkách se ve větru necítím. Zvedne vám to sukni, a i když nechodím naostro, v titěrných kalhotkách bych pak ukázala víc, než by bylo vhodné," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků