Ondřej prý své partnerce Táně Kuchařové sehnal roli v oblíbeném seriálu.

Ondřej prý své partnerce Táně Kuchařové sehnal roli v oblíbeném seriálu. Foto: Hermína, Krása pomoci

Kuchařová ví, jak svůj vztah zúročit! Milenec Ondřej Brzobohatý jí dohodil roli v Gymplu

Na povrch se dostává další informace, která nahrává dohadům o vztahu Ondřeje Brzobohatého (38) s Taťánou Kuchařovou (33). Jde o jejich společné působení v nováckém seriálu Gympl s (r)učením omezeným, v němž Ondra ztvárňuje jednu z hlavních postav. Podle informací, které k nám z Barrandova doléhají, se má bývalá Miss World na podzim objevit hned v několika dílech.

Taťána, která již v minulosti přiznala, že by se herectví nebránila, se už byla ukázat i ve štábu, kde měla padnout dohoda o spolupráci. Smlouva zatím není podepsaná, a tak se televize zdráhá cokoli potvrdit s definitivní platností. „Obsazení Taťány Kuchařové do seriálu Gympl nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, stejně jako to, které další tváře se v něm v budoucnu objeví. Zatím nejsou podepsané žádné smlouvy, takže je předčasné cokoli komentovat," uvedlo pro Super.cz PR oddělení Novy.

Kuchařová není kamerou úplně nepolíbená, má za sebou malou roli v Donšajnech Jiřího Menzela a zahrála si rovněž ve dvou videoklipech.

Taťána se však nyní musí vypořádat spíš s nařčením, že si hledá partnery z prospěchářských důvodů. Díky svému prvnímu partnerovi po vítězství Miss v roce 2006, bývalému radnímu Milanu Richterovi, získala kšeft v podobě prezentování rodinného módního salónu. Z dvouletého vztahu s americkým modelem Lanem Carlsonem káplo několik zahraničních zakázek. A Ondřej by jí nyní mohl pomoci splnit si další sen... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků