Trápí vás atopický ekzém? Je tu pro vás nová šance!

22. listopadu 2012 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Trpíte atopickým ekzémem? Skrýváte červené svědící skvrny, stydíte se v práci nebo ve škole? Případně znáte někoho takového ve svém okolí? Zkuste si přečíst příběh atopika, který se 30 let pomocí kortikoidů bezvýsledně potýkal s dermatitidou. Pak se rozhodl pomoci si sám a po letech důkladného studia chování atopické kůže přišel na trh s řadou Protopan, která inovativně pečuje o pokožku zvenku i zevnitř.
Protopan® Promašťovací krém

Protopan® Promašťovací krém

Hutná forma promašťovacího prostředku, která dodává hluboko do kůže důležité složky pro tvorbu účinné kožní bariéry. Ta má za úkol bránit vnikání škodlivých a dráždivých látek a zmírňuje tak pocit svědění. Krém je plněn do unikátního airless obalu (bez vzduchu), u kterého je obsah vytlačován pístem na principu podtlaku. Vzduch se nedostává zpět do obalu, proto může krém obsahovat minimum chemických konzervantů a nežlukne. Krémy neobsahují parfemaci a jsou vhodné i pro batolata.

Koupit
nyní na Protopan.cz
Protopan® Promašťovací mléko

Protopan® Promašťovací mléko

Lehčí forma promašťovacího prostředku pro suchou až velmi suchou atopickou pokožku se sklonem k šupinatění. Přípravek je určený k péči o pokožku celého těla, velmi snadno se roztírá a zanechává kůži vláčnou a hydratovanou. Neobsahuje žádné parfemační složky, proto nepůsobí dráždivě a je velmi dobře snášen. Nanáší se dle potřeby, ideálně ihned po koupeli nebo sprše, než se póry pokožky uzavřou. Díky vhodně zvolené receptuře napomáhá pokožku promastit, zklidnit a následně regenerovat.

Koupit
nyní na Protopan.cz
Protopan® Probiotika + inulin

Protopan® Probiotika + inulin

Doplněk stravy s obsahem odolných živých kultur Bacillus clausii, Lactobacillus fermentum a Lactobacillus rhamnosus, které mají příznivý vliv na optimální funkci trávicího ústrojí. Obsah inulinu zajišťuje, že tyto kultury přežijí jak v samotné tobolce, tak následnou cestu trávicím traktem a v pořádku se dostanou až do tlustého střeva, kde napomáhají k vytvoření optimální mikroflóry. Ta je základem pro správný příjem látek z potravy, které jsou důležité pro správnou funkci pokožky.

Koupit
nyní na Protopan.cz
Protopan® Omega 3&6

Protopan® Omega 3&6

Doplněk stravy s obsahem oleje z hadince jitrocelového, kde je obsah esenciálních mastných kyselin mezi rostlinnými oleji jedinečný, a kde jsou provedeny 2 nezávislé studie přímo na atopicích. Omega mastné kyseliny jsou jedním z mála potravinových doplňků, které při léčbě atopického ekzému dlouhodobě doporučují k užívání sami dermatologové. Jedná se o doplňky, které posilují kůži, dodávají jí chybějící látky a mohou mírnit jak svědění, tak kožní zánět.

Koupit
nyní na Protopan.cz
Protopan® pH balance

Protopan® pH balance

Doplněk stravy určený k udržení optimálního pH organismu. Obsahuje směs minerálních látek a stopových prvků, jako je sodík, draslík, vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, měď, molybden a selen, které mají celou škálu příznivých účinků. Optimální pH zaručuje správné fungování kůže včetně imunitního systému a kožní bariéry. Pokud se tedy z jakéhokoliv důvodu vychýlí z rovnováhy, v kůži se aktivují enzymy, jež ve zvýšené míře kůži olupují, zhoršují svědění a tím i ekzém samotný.

Koupit
nyní na Protopan.cz