Gangsta pro maminy je plné provokace.

Gangsta pro maminy je plné provokace. Foto: Martin Něrgeš

Dcera Černocké opět provokuje: V latexu s kamarádkou natočily Gangsta pro maminy

Dcera zpěvačky Petry Černocká (71) Bára Vaculíková stejně jako maminka zpívá. Ale má podstatně provokativnější image. Maminka dvouleté Coco to opět potvrdila v novém klipu, který natočila s režisérkou Dorotou Nvotovou, dcerou herečky Anny Šiškové.

Ve dvojici s kamarádkou Léňou, s níž vystupovala v seskupení Yellow Sisters, se převlékly za Batmana a Robina a v provokativních latexových oblečcích natočily nový klip Gangsta matka. Bára tak pod značkou Mateřská.com pokračuje v trendu, který zahájily skladby Laktační psychóza a Vylitá reagující na účast v soutěži Hlas ČeskoSlovenska anebo písně Slavík opěvující (ne)nominaci na Slavíka.

Zpěvačky tentokrát vyzvaly své příznivkyně, aby si s nimi v pořadí již ve čtvrtém klipu z připravovaného alba Mateřská.com zahrály. Houf černě oděných matek se sešel u kyvadla na Letné, kde secvičily choreografii. Taneční scény se natáčely i pod orlojem a na Václavském náměstí.

Léňu s Bárou v nich uvidíte ve speciálních kostýmech a maskách Petry Krčkové. „Oproti Laktační psychóze bylo natáčení výrazně náročnější, točili jsme tři dny. Nejnapínavější bylo pro mě zpívání a zároveň řízení dodávky s celým osazenstvem včetně našich dětí, tanečnic, kameramana a režisérky,“ komentuje vznik klipu Bára Vaculíková.

Album Mateřská.com s názvem Laktační psychóza vyjde na den dětí 1. června. Obsahovat bude devět skladeb plných nadsázky, sebeironie, životních pocitů a nebudou chybět ani překvapiví hosté. Bára s Léňou totiž daly na svém novém albu prostor také otcům - o koho ale jde, se chystají prozradit až na křtu, který proběhne na přelomu května a června. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků