Rafinovaně jednoduché

Ladné křivky dam a vyrýsované svaly mužů pomůže odhalit to správné oblečení do jarního počasí. Musí to být tak akorát. Příjemný, lehce obepínající materiál ve svěžích barvách a nevtíravém designu je připraven i pro vás. Bezešvá trička v několika variantách, pro denní nošení i sport.
Triko, které se o vás postará

Triko, které se o vás postará

Skoro neviditelné vlákno je základem pružné pleteniny, která vzniká v jediném pracovním cyklu jako téměř hotové tričko, včetně barevného desénu i včetně struktury jednotlivých zón. Nejenže se dobře nosí, ale umí se aktivně postarat o vaše tělo. Hřeje, nebo chladí podle potřeby.

Koupit
nyní na moira.cz
Jednoduše elegantní

Jednoduše elegantní

Aby oblečení fungovalo podle našich představ, je vedle výběru toho správného vlákna důležitá konstrukce pleteniny a také technologie výroby. Vkládaný elastomer zajistí potřebnou pružnost důležitou pro vykreslení křivek vaší postavy. Jemné žebrování pleteniny, které tvoří plastický desén některých fazón, dokáže odvést přebytečné teplo vašeho těla.

Koupit
nyní na moira.cz
Pro dobrý pocit

Pro dobrý pocit

Aby měl člověk radost z oblečení, musí se v něm cítit dobře. To trička z řady X-compact-light splňují beze zbytku. Trendové barvy, jednoduché fazony a neuvěřitelná lehkost výsledné pleteniny, to jsou jarní trička Moira. A navíc - jednoduchá údržba rychleschnoucího materiálu bez žehlení také není k zahození.

Koupit
nyní na moira.cz

Časová osa článků