I John McCain se divil, kolik nápadnic se vyrojilo.

I John McCain se divil, kolik nápadnic se vyrojilo. Profimedia.cz

Panika! Prince Harryho v USA přivítaly stovky ječících fanynek. Fotily si jej všude, kam se hnul

Již dlouhou dobu je princ Harry (37) považován ve Velké Británii za nejžádanějšího mládence a jak se zdá, mánie se přenesla i za oceán. Ve čtvrtek, během prvního dne jeho návštěvy USA, byl téměř neustále v obležení dívek a žen, které se k němu snažily přiblížit alespoň na několik metrů. Harry zavítal do Spojených států v rámci charitativní činnosti, kterou v minulosti započala již jeho matka, princezna Diana.

Harry se v USA sešel s první dámou Michelle Obamou, ale také se senátorem Johnem McCainem, který dívčí nálety na svého hosta v budově senátu ve Washingtonu okomentoval slovy: „Za všechna ta léta, co sem chodím, jsem nikdy neviděl takovou početní genderovou nesourodost.“

Princova návštěva se nese v duchu charity, konkrétně neziskové organizace Halo Trust, jež se specializuje na odklízení nevybuchlých min a pomoc lidem, kteří kvůli minám po válce přišli o končetiny nebo byli jinak zraněni. Pro stejnou organizaci pracovala již Harryho matka, jejíž fotografie s ochrannou maskou a ve speciálním obleku, v němž se procházela po zaminovaném poli, vešla do historie. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků