Kim Kardashian ve svém proslulém domácím videu, které se dostalo na veřejnost...

Kim Kardashian ve svém proslulém domácím videu, které se dostalo na veřejnost... Foto: Super.cz/Profimedia

Takhle se proslavila Kim Kardashian: Uniklé domácí video plné nahoty a erotiky

V anglicky mluvících zemích není dne, kdy by se nepsalo o Kim Kardashian (41) a podobně je tomu už i ve zbytku světa. Značně tomu přispěl její vztah s Kanye Westem, mnohdy úsměvné výstupy ve vlastní rodinné reality show, i její současný požehnaný stav a svérázný přístup k těhotenské módě. Jenže ne všichni vědí, jak se hvězda Kim vůbec zrodila a co ji vyšvihlo mezi top světové celebrity.

První zásadní věcí bylo narodit se do dobře situované rodiny. Kim je dcerou slavného amerického advokáta Roberta Kardashiana a podnikatelky Kris Jenner. Díky tomuto postavení se Kim stýkala například i s Paris Hilton, která jí svět šoubyznysu před lety představila.

V roce 2000 se Kim vdala za hudebního producenta Damona Thomase, po čtyřech letech se však rozvedli, následovalo období mileneckých vztahů s hvězdou NFL Reggie Bushem, současným manželem Mariah Carey Nickem Cannonem, expartnerem Halle Berry Gabrielem Aubrym nebo také s R’n’B zpěvákem Rayem J.

Právě ten se stal stěžejní součástí v její cestě za velkou slávou. V únoru 2007 Ray J prodal společnosti Vivid Entertainment práva na domácí erotické video, které s Kardashian natočil údajně v roce 2003, kdy jí bylo dvaadvacet. Nahrávka byla později uveřejněna pod názvem Kim Kardashian: Superstar. Kardashian poté na společenost podala žalobu, kterou následně stáhla, když se společně domluvili na mimosoudním vyrovnání. To činilo pět miliónů dolarů.

Z Kim se však díky erotické nahrávce stal sexsymbol, což podpořila ještě v prosinci téhož roku focením pro Playboy, kde se rovněž objevila nahá. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků