Obě krásky se tentokrát odvázaly...

Obě krásky se tentokrát odvázaly... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Neuvěříte, jak ‚nahé‘ róby se odvážily na punkovou akci obléknout Gisele Bündchen s blond Anne Hathaway

Obě patří ke špičkám ve svém oboru, ale kariéru rozhodně neměly zapotřebí podporovat zbytečným odhalováním svých bezchybných figur. Gisele Bündchen (41) se jako topmodelka pohybuje v módě jako ryba ve vodě a Anne Hathaway (30) se rovněž jen málokdy ve výběru róby splete. Tentokrát ale na galavečeru s názvem „PUNK: Chaos To Couture“ obě bodovaly právě odvahou, se kterou na newyorskou akci dorazily.

Jak Gisele, tak Anne sáhly po rafinovaně průsvitných šatech. A zatímco Brazilka, která se již několik let drží na samém vrcholu nejlépe vydělávajících modelek, dala na odiv své předlouhé nohy a útlé boky, čerstvá držitelka Oscara za roli v Bídnících a ještě čerstvější blondýnka poukázala na horní partie.

Gisele díky kovovým okům nechala nahlédnout téměř až tam, kam obvykle smí pohledět pouze její manžel Tom Brady, jenž ji na akci doprovázel. Z fotografií se zdá, že modelka si nemohla dovolit pod krátké šaty ani miniaturní kalhotky, a tak její pózy před fotoaparáty byly poněkud křečovité. Manžel Anne Adam Shulman pro změnu musel skousnout, že jeho žena pod krajkou odhalila taje svého dekoltu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků