Lucie Bílá a Míra Hejda.

Lucie Bílá a Míra Hejda. Foto: Popfoto.cz

Vychytralá Bílá promluvila o svatbě: S novým albem v ruce se brání promyšlené propagaci. Věříte jí?

16. listopadu 2012 17:55

Zpěvačka Lucie Bílá (52), která vzbudila obrovský rozruch mediálním humbukem kolem fiktivní svatby s Petrem Makovičkou, popřela, že si svatbu vymyslela kvůli propagaci nového cédéčka a knihy.

Mnohonásobná Slavice nechala novináře uvěřit nafouknuté bublině o romantické svatbě ve staročeské krčmě plné hadů, ohně a rytířů. Prý netušila, co způsobí. Tomu lze ovšem jen stěží věřit.

"Vůbec mě nenapadlo, že když ráno vyjdu nenalíčená z hotelu, tak tam bude tlupa novinářů, foťáků a kamery a to samé na mě bude čekat doma a že doteďka přijímám gratulace, že jsem se vdala. Proboha ne, byl to spontánní, krásný nápad dobré zábavy, byl to můj volný večer a žádná propagace," dušovala se Lucie Bílá v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

K falešné svatbě totiž došlo těsně po odjezdu ze křtu nové desky, a tak se přímo nabízelo, že si zpěvačka udělá prostřednictvím veselky reklamu.

"Je pravda, že mě to mohlo napadnout, že když takovou legraci uděláme a bude tam spousta lidí, kteří si to natáčeli pro zábavu, tak že to někdo práskne. Co bych to byla za hvězdu, kdyby mě nikdo neprásknul při takové situaci," smála se Bílá, jíž je prý úplně jedno, jestli si někdo myslí, že se jedná o pouhou reklamu. Na druhou stranu se však zvýšenému zájmu nebrání.

"Pokud se díky mé fiktivní svatbě zvýší prodej mé knihy a cédéčka, no tak co, co si budeme povídat," naznačila Mírovi Hejdovi, že jí mediální ohlas nakonec vlastně vůbec nevadí.

A co dalšího o sobě Lucie Bílá řekla? Proč už se nikdy nechce vdávat a jak motivuje soutěžící v talentové soutěži? To vše se dozvíte už v pondělí večer na Óčku. 

Anna Veškrnová , Super.cz