Hanka Svobodová chodí s Tomášem Horáčkem.

Hanka Svobodová chodí s Tomášem Horáčkem. Foto: Facebook T. Horáčka

Budete mrkat: Marešova bývalka Svobodová randí s tímhle známým týpkem ve vatě

16. listopadu 2012 15:55

Moderátor už nemusí mít výčitky svědomí, že nechal svou bývalku Hanku Svobodovou (29) bez prostředků. Zdá se, že se modelce podařilo sbalit dobrou partii. Hančinou novou láskou ale není automobilový závodník Jan Charouz, jak se nedávno psalo, ale v posledních týdnech se Svobodová stýká s podnikatelem Tomášem Horáčkem.

Hanka byla mnohokrát viděna, jak jezdí v Horáčkově luxusním černém voze BMW. Byznysmen si už dokonce modelku nastěhoval do svého bytu na pražském Starém Městě. „Koupil jí už nějaký šátek, boty a kabelku od LV a brzy se chystají na společnou dovolenou,“ říká přítel blízký páru.

Zeptali jsem se přímo Hanky, jak se věci mají. „Nebudu popírat, že spolu jsme. Raději bych se k tomu ale vůbec nevyjadřovala, bude to tak lepší,“ víceméně potvrdila spekulace Svobodová.

Podle našich informací by se měli milenci poprvé objevit jako pár 26. listopadu na finálovém večeru Miss Face na Občanské plovárně, kde oba zasednou v porotě.

Kontroverzní podnikatel Horáček je spojovaný s hromadnými nábory členů do ČSSD, chodil v minulosti s modelkou Romanou Pavelkovou. Svobodová měla talent v hledání movitých partnerů. Před Leošem Marešem chodila například s movitým podnikatelem Radovanem Exnerem. 

Jiří Čeladník , Super.cz