Jaromír Jágr si vybírá novou lásku. Bude jí Ornella Štiková?

Jaromír Jágr si vybírá novou lásku. Bude jí Ornella Štiková? Herminapress

Jardo Jágře, už nemusíš lovit! Za milenku ti vybrali Miss World a Ornellu Štikovou

Soukromí kdysi nejlepšího hokejisty planety Jaromíra Jágra (49) zajímá spoustu lidí víc než jejich vlastní křečové žíly. A protože Češi jsou velmi hraví, dokonce si už mohou vsadit na to, s kým bude Jarda sdílet lože. Největší favoritkou je podle bookmakerů Taťána Kuchařová (33), velkou šanci mají ale i Kateřina Sokolová (32), Agáta Hanychová (36) či Ornella Štiková (28)!

Jágr se po šestiletém vztahu rozešel s přítelkyní Innou Puhajkovou, která se utěšuje prací ve sportovní redakci televize Nova. A je logické, že testosteronem zahlcený muž jako on nezůstane doživotně meditujícím mnichem. Proto se už vyrojily spekulace, která ze slavných krásek stane jako další po jeho boku.

Do dohadů se zapojila i sázková kancelář, která nejnižší kurz nasadila Miss World Taťáně Kuchařové. Hned za ní jsou Sokolová a Hanychová. „Agátu by takovýto úlovek dostal na dlouhou dobu na první stránky bulváru, takže až se naskytne příležitost, rozhodně nebude váhat. Její kolegyně Hanka Mašlíková je ještě větší bojovnice a jestli se s Jardou obě seznámí na stejném večírku, její vítězství bude maximálně těsné, řekl bych o prsa,“ uvedl Michal Hanák, hlavní bookmaker sázkové kanceláře.

Úplně nejmenší šanci má Halina Pawlowská, na kterou vypsali hororový kurs 1000:1. „Víme my vlastně vůbec, co má Jarda rád?“ ptá se zástupce společnosti. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků