Robert Rosenberg se projel v limuzíně.

Robert Rosenberg se projel v limuzíně. Foto: Popfoto.cz

Robert Rosenberg měl už ve třinácti letech jasno: Natáčením filmů pro dospělé jsem si splnil dětský sen

Někdejší hvězda filmů pro dospělé Robert Rosenberg (46) se rozpovídal o tom, jak se vlastně dostal k natáčení lechtivých snímků..

Dokonce si podle svých slov splnil svůj dětský sen. „Když jsem byl malý, objevil jsem u táty sbírku porna, což tehdy nebylo legální. Začal jsem to prodávat a vydělal spousty peněz, takže jsem si říkal, že tuhle práci bych někdy rád dělal,“ vyprávěl v pořadu Limuzína Rosenberg s tím, že mu tehdy bylo třináct let.

Další svůj dětský sen si splnil nedávno, když si zaboxoval s předním českým boxerem a dnes už i evropským šampiónem Lukášem Konečným. Rosenberg promluvil také o svých zkušenostech z vazby, kde strávil šest měsíců.

„Je to výchovné a zajímavé, ale u nás ta vazba a výkon trestu má spíš princip zastrašovací, když někoho potřebujete zlikvidovat, tak ho na chvíli zavřete, tím přijde o přátele, na veřejnosti začne působit jako negativní osoba, přijde o majetky, protože nemůže splácet třeba hypotéku, a nakonec dokážou člověka dostat až ke krachu,“ míní Rosenberg, který byl tehdy obviněn hned z několika trestných činů.

Společně s moderátorem Mírou Hejdou si Rosenberg zavzpomínal na staré dobré časy. Jak se mu líbila projížďka v unikátní sedmimetrové limuzíně, kolik tehdy bral za jeden natáčecí den a další pikantnosti z jeho života se dozvíte už zítra večer na Óčku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků