Jarní výprodeje na Alza.cz – už jen do 20.5.!

Tak to tu ještě nebylo. Stačí se projít po holešovickém showroomu a hned je vidět, že v Alze se něco děje. Jarní výprodej je tady a slevy až 70 % dostaly každého. A pozor, finále se blíží, neváhejte ani den, protože 20. května končíme.
Jedinečná příležitost jarních výprodejů

Jedinečná příležitost jarních výprodejů

„Chystáme se na dovolenou. Letos chceme jet opět k moři, ale s malými dětmi musíme vyrazit už na začátku léta,“ usmívá se paní Novotná s kočárkem, která si objednala v jarním výprodeji kameru Panasonic. Sleva 20 % uprostřed začínajícího jara je přeci fajn. „Když jsem viděla, že jsou nyní velké slevy i na tablety a čtečky, tak si říkám, že asi neodolám,“ dodává maminka z Prahy. Ano, je to tak! Slevy na Alza.cz lze využít i k vybavení se na letní dovolenou. Proč si balit do kufru knihy na dovolenou, když si můžete pořídit na Alza.cz v jarním výprodeji čtečku elektronických knih. A rozhodně nemusíte mít strach, že neseženete své oblíbené knihy. „Když jsem zjistila, že si v Alze mohu koupit nejen čtečku za vynikající cenu, ale také je zde ohromný výběr elektronických knih, už jsem se rozhodla,“ dodala mladá maminka, když v holešovické pobočce dokončila u počítače objednávku a spěchala ji zaplatit. Jarní výprodeje jsou opravdu pro každého.

Koupit
nyní na Alza.cz
Je libo myčku? Nebo televizor? Slevy táhnou!

Je libo myčku? Nebo televizor? Slevy táhnou!

Výprodeje zasáhly všechny kategorie a vybrat si není vůbec těžké. Notebooky, monitory, foťáky i kamery, příslušenství, ale také bílá elektronika. Pořídit si na chatu myčku za pár korun nebylo nikdy jednodušší. A proč také ne? Vždyť na Alza.cz je nyní značková myčka Zanussi za 4 999,- Kč. Sleva 36 % je opravdu parádní. „Koupil jsem si nový televizor na chalupu. Ceně opravdu nešlo odolat,“ potěšeně nám řekl starší pán, když si odnášel zbrusu novou LCD televizi do auta: „A víte, nejvíc mi udělala radost zrychlená možnost zaplacení zboží. Nakoupil jsem za skvělé peníze a ještě ušetřil čas.“

Koupit
nyní na Alza.cz
Pozor – výprodeje 20. května končí!

Pozor – výprodeje 20. května končí!

Jarní výprodeje jsou v plném proudu a na Alza.cz si nyní můžete udělat opravdu hodně radosti. Výprodej však za několik dní končí, neváhejte proto ani minutu a pojďte se podívat, co všechno můžete mít za jarní ceny. Stačí se podívat na stránky Alza.cz a vybrat si tu svoji slevu. Ale pozor! Již 20. května končíme.

Koupit
nyní na Alza.cz

Časová osa článků