Valérie zhubla a prokoukla....

Valérie zhubla a prokoukla.... Michaela Feuereislová

Dámy, inspirujte se! Valérie Zawadská zhubla za dva měsíce přes třináct kilo. Známe její triky

Pokud jste si říkali, že se naše nejpopulárnější dabérka a držitelka několika cen TýTý Valérie Zawadská (63) ztratila ze světa, jste na omylu. Má tolik práce, že se nestíhá zastavit. A Super.cz se pochlubila tím, že se jí v rekordním čase dvou měsíců povedlo zhubnout neuvěřitelných třináct a půl kilo.

„Zhubla jsem už loni a snažím se držet si svou váhu. Dieta spočívala v tom, že jsem pod dohledem odborníka cvičila na třesoucím se stroji, pila speciální koktejly a úplně změnila stravovací návyky. Musím se přiznat, že jsem snad poprvé v životě na sebe byla opravdu tvrdá,“ prozradila Valérie, která se i dnes udržuje ve formě.

„Základem je dodržovat pitný režim, jíst pravidelně v malých porcích a vynechat alkohol,“ míní Valérie, které nejvíce času zabírá hraní v divadle, dabing, zájezdová představení a zejména vyučování na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vede herecké oddělení.

„Už 27. května budeme mít v našem školním divadle v Korunní ulici premiéru muzikálu SuperStar Company aneb Cikáni letí ke hvězdám. Ale nebojte se, nebudu zpívat. Přijala jsem roli správcové malého penziónku, kde se vyřazení zpěváci sejdou, aby dali dohromady muzikál,“ uzavřela vyprávění Valérie. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků