Co myslíte, byl by Mike Tyson tím pravým Othellem?

Co myslíte, byl by Mike Tyson tím pravým Othellem? Profimedia.cz

Ten si troufá! Boxerská legenda Mike Tyson si chce zahrát Othella

Šestačtyřicetiletý bývalý boxer Mike Tyson, který je známý jako jeden z nejdrsnějších mužů světa, se proměnil v krotkého beránka. Nejenže slavný Američan s boxem přestal a stal se vegetariánem, teď se dokonce rozhodl, že se chce věnovat své nové zálibě - divadlu. Rád by ztvárnil slavnou Shakespearovu postavu Othella.

„Nebyl by Shakespeare úžasný? Takový černý chlap. Dokázali byste si mě představit v Othellovi? Nemyslím, že jsem na to už dost připravený, ale budu se o to rozhodně pokoušet. Moje kariéra herce teprve začíná rozkvétat. Nikdy jsem se nepovažoval za komika či herce, i když jsem natočil pár filmů a pořadů, ale mám spoustu přátel mezi herci a režiséry. Tvrdí, že můj talent je příšerný. Ale všechno má svůj čas. Já na svých dovednostech budu tvrdě pracovat,“ uvedl Mike v rozhovoru pro americký deník New York Daily News.

Muž, který si za svou boxerskou kariéru vysloužil přezdívky Zvíře nebo Železný Mike, své herecké nadání již v několika filmech předvedl. Vidět jste ho mohli například ve snímcích Pařba ve Vegas, Scary Movie 5 nebo Pařba na třetí. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků