Iva Kubelková vypadá v sexy bikinách naprosto fantasticky.

Iva Kubelková vypadá v sexy bikinách naprosto fantasticky. Foto: Michaela Feuereislová, archiv Super.cz

Navnaďte se na žhavé léto: Vnadná Iva Kubelková a její sexy postava v plavkách zabrnká na struny vaší fantazie

Krásná modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková (44) dnes slaví narozeniny a při pohledu na její božské tělo v plavkách musíme suše konstatovat, že tahle dvojnásobná maminka vypadá i v šestatřiceti letech naprosto fantasticky.

Štíhlá postava v kombinaci s bujným poprsím - tak tato nebezpečná kombinace dráždila kdejakého plážového playboye, který měl tu možnost spatřit atraktivní Ivu na prosluněné pláži.

Ač se nám sluníčko zatím ještě spíše vyhýbá, navnaďte se společně s námi na horké léto při pohledu na svůdnou Ivu Kubelkovou v plavkách, kterou vám dnes servírujeme jako žhavou letní vzpomínku.

V naší fotogalerii hodně rychle zjistíte, že někdejší vicemiss Kubelkové to nesekne jen v rajcovních bikinách, ale i v jednodílných plavkách.

Jejímu nádhernému tělu kdysi neodolal ani hokejista Jaromír Jágr (49), který s Ivou chodil dva roky, a byla to jedna z jeho prvních vážnějších známostí. V současnosti Kubelková už více jak deset let žije s podnikatelem Jiřím Doležalem, s nímž má dcery Natálii (8) a Karolínu (4). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků