Dominika Mesarošová s přítelem Patrikem.

Dominika Mesarošová s přítelem Patrikem. Foto: archiv casina Concord

Sexy Mesarošová poprvé vyvedla do společnosti bohatého milence: A je to fešák!

Modelka Dominika Mesarošová (36) poprvé vyvedla na společenskou akci svého přítele Patrika. Dominika novou známost netají, ale doposud s ním na večírek nevyrazila a lásku si chránila. Pětatřicetiletý Patrik je původem Čech, nyní ale již devět let žije a podniká v německém Mnichově, kde vlastní luxusní restauraci.

Páreček se snaží vidět každou volnou chvilku. Pokud Dominika nemá přehlídky, je v Mnichově a stejně tak i Patrik se snaží často jezdit za svojí láskou do Prahy. „On je neuvěřitelný gentleman. Už se skoro nevidí, že by chlap otvíral ženě dveře nebo jí pomáhal do kabátu. Patrik tohle všechno dělá, mám vážně štěstí,“ prozradila nedávno Super.cz o své nové lásce Dominika.

S přítelem vyrazili na 2. výročí casina v pražských Lužinách, kde se také konal v rámci večera pokerový turnaj. Mesarošová je vášnivou hráčkou pokeru, a je v něm dokonce velmi dobrá. Jako jediná z modelek nastoupila do pokerového turnaje a obsadila neuvěřitelné 27. místo ze 160 účastníků. Modelka se nyní dokonce připravuje na mistrovství republiky žen v pokeru, kde bude obhajovat loňské desáté místo. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků