Jitka Nováčková se šperky za milión.

Jitka Nováčková se šperky za milión. Michaela Feuereislová

Miss Nováčková se místo slavení maturity soukala do formule

Česká Miss Jitka Nováčková (27) si ani den po maturitě nedala pauzu. A maturitu zatím vůbec nezapila. Hned dvacet hodin poté, co úspěšně složila zkoušky dospělosti, vzala první kšeft. "Chvilku jsme poseděli s kamarády, ale pořádný mejdan bude až na konci týdne, kdy už to budou mít za sebou všichni spolužáci a slavit budeme i s učiteli," řekla Super.cz. Toho, že by některý spolužák zkoušky nesložil, se nebojí. "My jsme všichni jedničkáři," pochlubila se.

Nováčková otevírala obchod s luxusními hodinkami a šperky, které jí na pár hodin zapůjčili. Na ruce tak měla hodinky za sto padesát tisíc korun a zdobily ji šperky za milión. "Ale k maturitě jsem od nich žádný dáreček nedostala. A vlastně ještě ani od nikoho jiného," posteskla si.

Pak ovšem přišla svízelnější část akce. Jitka se musela převléknout z koktejlek do džín a nasoukat se do závodní formule. "Už chápu, proč jsou všichni závodníci malí a hubení. Nemohla jsem tam narovnat nohy," postěžovala si. "Nic horšího jsem snad nezažila. Leda předloni na dovolené na katamaránu, kde byly hrozně malé kajuty a taky jsem se tam nemohla vejít," doplnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků