Moderátorka nováckých zpráv je v úzkém příbuzenském poměru se známou političkou.

Moderátorka nováckých zpráv je v úzkém příbuzenském poměru se známou političkou. Michaela Feuereislová

Věděli jste to? Emma Smetana je neteří hodně známé české političky

Od té doby, co hvězda slávy Emmy Smetany (33) razantně vystoupala vzhůru, bylo o této herečce, hudebnici a moderátorce zpráv řečeno a napsáno mnohé. Třeba i to, že je sympatická kráska ve velmi úzkém rodinném vztahu s političkou Kateřinou Jacques.

„Ano, Kateřina je moje teta, konkrétně je sestrou mojí maminky," potvrdila Emma. Jakmile jsme se začali bavit o rodinném poměru obou známých osobností, tak měla Smetana snahu vysvětlit, jak se věci ve skutečnosti mají. „V desetimiliónové zemi je těžké nebýt něčí příbuzný. V žádné práci mi tohle nepomohlo ani neuškodilo. Jsem smířená s tím, že někteří lidé na to budou mít nějaký názor, ale já osobně se snažím posuzovat lidi individuálně, a ne podle toho, kdo je s kým příbuzný," říká.

A jaký je tedy vztah Smetany a Jacques, žen, které shodou okolností nemají za příjmením koncovku „ová“? „Výborný, Káťa má dokonalý smysl pro humor, ostatně jako většina lidí v této rodině. Já mám hlavně dokonalý vztah s její nejmladší dcerou Noemi, které jsou tři roky. Je to nejroztomilejší holčička pod sluncem. Od jejího narození intenzivně uvažuju o tom, kdy si sama pořídím děťátko," otevřeně a s lehkostí prozrazuje Emma Smetana. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků