Vetřelci se dostávají do našich domácností. A to jenom díky našim mobilním telefonům!

14. listopadu 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Chytré telefony, iPhony či tablety se stávají součástí našeho každodenního života. Používáme je na práci, ale mnohem častěji k relaxaci a zábavě. Letošní rok se hranice našich miláčků zase posunuly. Alza.cz pro vás vybrala ty nejlepší vychytávky a gadgety, které jsou letošními vánočními hity a které rozšíří vaše mobilní telefony o novou dimenzi. Chcete vyhubit vetřelce pod vaším gaučem? Chytat ryby uprostřed kuchyně? Čtěte dál!
Zachraňte svět!

Zachraňte svět!

Vetřelci se řítí ze všech stran! Přilétají ve svých vesmírných lodích. Zhmotňují se pod vaší postelí. Jsou prostě všude. Nabijte svůj AppBlaster 2.0 a vrhněte se do boje s nezvanými hosty! Váš chytrý telefon či iPhone se během chvilky promění v unikátní vychytávku, která vetřelce ukáže na vašem mobilním telefonu. A věřte, že jsou všude, kam se pohnete. Budoucnost moderních her nikdy nebyla lepší.

Více
nyní na Alza.cz
Chytání ryb? Kdekoliv a kdykoliv!

Chytání ryb? Kdekoliv a kdykoliv!

Venku je zima, prší a nic jiného než špatné počasí vás nečeká. Potřeba jít na ryby je i přesto silnější, není-li pravda?! Takové výlety často končí jenom nachlazením. Je tu ale řešení. Pravý dárek pro milovníky ryb a rybaření. AppFishing během chvilky promění váš iPhone nebo chytrý telefon v plnohodnotný rybářský prut. Vy se tak může oddávat svému milovanému koníčku kdykoli a kdekoli. Takže nahodit, sledovat policajta a jenom čekat na správný moment, kdy ryba zabere. To všechno na svém telefonu.

Více
nyní na Alza.cz
Na párty i pro rodinu

Na párty i pro rodinu

Máte rádi kvízy? A chcete si vytvořit svou vlastní kvíz-show? Stačí k tomu jenom iPad, iPhone nebo iTouch. Hodiny zábavy jsou zaručeny. Tisíce otázek prověří vaše znalosti ze všech oborů. Pohodlně se usaďte do křesel a ukažte své rodině či kamarádům, kdo je opravdový mistr otázek. Aplikaci je navíc možné aktualizovat, tím budete mít přístup k stále novým a novým otázkám.

Více
nyní na Alza.cz
Rozšířená realita

Rozšířená realita

Přes chytré telefony a iPhony se v dnešní době dá dělat naprosto všechno. Od každodenní organizace úkolů přes bankovní účty. Stávají se pevnou součástí našich životů. Ve světě her a zábavy to platí dvojnásob. Mobilní telefony pomáhají rozšiřovat naši realitu. Nová doba zábavy nastává. Vyzkoušejte budoucnost her, zábavy a relaxace.

Více
nyní na Alza.cz