Keira Knightley nechce, aby jí filmaři zvětšovali poprsí ve Photoshopu.

Keira Knightley nechce, aby jí filmaři zvětšovali poprsí ve Photoshopu. Foto: Allure Magazine

Keira Knightley v magazínu odhalila chlapecký hrudníček – na protest proti počítačovému zvětšování prsou

Hvězda dobrodružné série Piráti z Karibiku Keira Knightley (27) je pyšná na své drobné poprsí a jasně se staví proti konání většiny filmových tvůrců. Ti jí totiž na propagačních plakátech obvykle zvětšují objem hrudníku ve Photoshopu. Samotná Keira přitom již dříve tvrdila, že její prsa nejsou tak malá a s oblibou je odhaluje v róbách s hlubokými výstřihy. Ještě dál nyní zašla při focení pro časopis Allure, kdy se částečně zahalila jen krátkým pončem. O jakékoli retuši v oblasti poprsí ale nechtěla ani slyšet!

Allure na obálku svého prosincového čísla klofl opravdu prvotřídní hvězdu. Keira Knightley se navíc v otevřeném rozhovoru přiznala, jak jí vadí, že z ní filmaři stále chtějí mít prsatou sexbombu.

„Oni vždycky upravují moje prsa. Byla jsem vážně naštvaná, když mi je jednou udělali opravdu, ale opravdu povadlá. Na plakátě k filmu Král Artuš mi přidělali fakt divně svěšená prsa. Na tom plakátě je ale i můj obličej. Takže když už mi je chtěli udělat, měla to být prsa pěkná,“ rozčilovala se jedna z nejlépe placených hollywoodských hereček. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků