Celeste Buckingham a její zbrusu nový klip. Video: Celeste Buckingham

Už nám bylo smutno! Celeste Buckingham je zpět: Její nový hit vám potěší smysly a rozvlní boky

Po hitech Nobody Knows a Run Run Run přichází mladá talentovaná Celeste Buckingham s další peckou. Nový singl se jmenuje Never be you a stejně jako její předchozí písničky, i tahle ambiciózní novinka vám rozpumpuje krev v žilách.

Již tradičně se na singlu, jehož klip můžete premiérově zhlédnout dnes odpoledne na československé MTV, Celeste podílela nejen svým nezaměnitelným hlasem, ale je podepsaná také pod textem, tentokrát ve spolupráci s Paulou Winger. Natáčelo se ve slovenských Trenčianských Teplicích a soudě podle malé ochutnávky, kterou vám přinášíme, půjde o další skvělou hudební záležitost.

Nejen povedená skladba je důvodem, proč Celeste chodí se zvednutými koutky. Dalším je to, že si ji jako předskokanku pro svůj bratislavský koncert vybral zpěvák Seal. „Zazpívat si na jednom pódiu se zpěvákem, který prodal 20 miliónů desek, je pro mě velká pocta. A těším se o to víc, že po čase zase uvidím své fanoušky, kteří mi v Nashvillu chybí ze všeho nejvíc,“ říká Celeste, která naráží na své studium na jedné z nejprestižnějších hudebních škol světa, Belmont University, která sídlí právě v Nashvillu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků