Romana pózovala v nevytopené hale

Romana pózovala v nevytopené hale Foto: Filip Matušinský

Kráska Romana Pavelková v pekelném prádelku pro ďáblici: Kvůli focení skončila v horečkách

Modelka Romana Pavelková opět ukázala, že je skutečná profesionálka. Ze snímků, které nafotila pro novou reklamní kampaň, by nikdo nepoznal, jak kráska při pózování v prádle trpěla, a dokonce kvůli nim skončila v horečkách.

Romana byla oslovena, aby jen v prádélku nafotila kampaň pro firmu, která polepuje auta fólií. Když Romana kývla, netušila, že před fotografem Filipem Matušinským bude pózovat v Písku v nevytápěné průmyslové hale, kde bylo asi osm stupňů.

"Před časem jsem si nechávala měnit barvu auta, a protože jsem byla se službou spokojena, firma mě oslovila, zda bych pro ně, jako jejich spokojená klientka, nenafotila reklamní kampaň. Na podmínkách jsme se nakonec dohodli a padl i přesný termín focení. Bohužel počasí nám vůbec nepřálo, ale vše už bylo domluveno a nešlo couvnout," vyprávěla Romana.

"Takže jsme asi 3 hodiny mrzli v hale, kde byl pekelný průvan a já jsem se, celá modrá zimou, musela tvářit sexy. Opravdu to byla zkouška vůle. Ale i přes týdenní pobyt v posteli, který z téhle akce vzešel, jsem s fotkami moc spokojená a sama bych na nich své aktuální pocity nepoznala," míní Romana. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků