Být po ruce Pepa Kokta, možná by to schytal...

Být po ruce Pepa Kokta, možná by to schytal... Foto: Olga Hrušková

Kokto, třes se! Takhle řádila Gábina Partyšová, když jí dali do ruky opravdový bič

Gábina Partyšová (43) sice vypadá jako křehká květinka, ale jen tak něco ji nerozhází. Ani po událostech minulého roku neztratila smysl pro černý humor a nadhled.

Dokázala to v sobotu na nádvoří Slovanského domu, kde si pod vedením Mistra světa v bičování z roku 2003 Pavla Votápka mohla vyzkoušet práci s bičem a chytání býka do lasa. A na začátečnici jí to šlo skvěle.

Přestože Gábině její stále ještě manžel Pepa Kokta připravil nejednu bezesnou noc, a radost jí neudělalo ani mediální přetřásání jeho nevěry se „značně naivní“ Ornellou Štikovou, jež nezůstala bez následků, myšlenky na fyzickou likvidaci v sobě moderátorka nejitří.

„Náš rozvod se nezadržitelně blíží. Na všem jsme se bez problémů dohodli a každý už si žijeme svůj život. Takže nemám nejmenší důvod v sobě jitřit jakékoliv negativní emoce. Navíc nežijeme ve středověku,“ prohodila s úsměvem Gábina, která držela opravdový bič poprvé v ruce a k umění profesionálního „bičaře“ vzhlížela s obdivem.

„Nikdy jsem podobnou show neviděla, ale velmi mě to pobavilo. Jsem ráda, že jsem si tuhle disciplínu mohla „ošahat“. Raději ale zůstanu u svého oboru,“ řekla Super.cz závěrem Partyšová, která bude brzy šťastně rozvedenou paničkou. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků