Katarína Knechtová

Katarína Knechtová Super.cz

Slovenská zpěvačka Katka Knechtová ohrozila kapelu Cranberries. Víme, co se stalo

Kapela Cranberries vystoupí 30. listopadu v Praze, ale málem se vše muselo rušit. Může za to slovenská zpěvačka Katarína Knechtová, která skupině předskakuje. Na jejich říjnovém bratislavském koncertu se totiž odehrála kolize na parkovišti.

Katku Knechtovou si pro oba koncerty vybral organizátor i management Cranberries. Podle ohlasů z médií Knechtová prý doslova rozpálila publikum skvělou show. Čeští diváci se mohou těšit na čtyřicetiminutové vystoupení plné hitů z jejích alb Zodiak a Tajomstvá, ale i na skladby známé z hraní se skupinou Peha.

Zážitek hrát před Cranberries Katka popisuje nadšeně: „Před koncertem jsem měla opravdu velkou trému. Vůbec jsem neuměla odhadnout, jak bude tak velká masa lidí reagovat. Byl to zvláštní pocit vystupovat před světovou hudební ikonou, a ještě ke všemu skupinou, která mne provázela životem…To vzrušení bylo obrovské. Byla tam dobrá energie, s mojí kapelou jsme si to fakt užili. O to víc se těším do Prahy, kde si to ještě jednou zopakuji," řekla Katarína.

Tomu ale předcházel nepříjemný zážitek. „Cranberries téměř nevystoupili, protože jsme málem srazili autem na parkovišti Dolores. Přicházela na zvukovou zkoušku úplně sama. Sešly jsme se před šatnami a osobně se seznámily. Podaly jsme si ruce a navzájem si popřály pěkný koncert. Byla jsem překvapená, že je ještě menší než já," prozradila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků